O mnie

Od 2002 roku mieszkam w Korei Południowej. Przyleciałam tutaj na Globalne Stypendium Samsunga, na które składały się dwa lata nauki na Korea University i późniejsza praca w Głównej Siedzibie Samsung Electronics. Mimo wielu trudnych chwil zachłysnęłam się Koreą podobnie jak wiele innych osób i już tutaj zostałam.

Na blogu opisuję moją codzienność w tym kraju: pracę w koreańskim jaebolu, życie w koreańskiej rodzinie, poruszanie się po koreańskiej rzeczywistości, ale też liczne podróże po regionie.

Osobista relacja z pierwszych pięciu lat mojego pobytu w tym kraju została zawarta w książce "W Korei. Zbiór esejów 2003-2007" wydanej nakładem wydawnictwa "Kwiaty Orientu". Zapraszam do lektury.

NOWA WERSJA BLOGA: www.wkorei.blogspot.com

Arichwum

Blog Roku 2012

Minęło już prawie 10 lat od kiedy rozpoczęłam swój romans z blogiem „W Korei i nie tylko”. Początki były nieporadne pod względem zawartości, wyważenia emocjonalnego, ale też i graficznie – wszyscy mieli dość wszechobecnej zieleni na mojej stronie. Z czasem wyszłam chyba jednak na ludzi; udało mi się nawet zrealizować wielkie marzenie - na podstawie blogowych wpisów z lat 2003-2007 „Kwiaty Orientu” wydały moją książkę pt. „W Korei”.

Nie wiem, czy mój blog zasługuje na tytuł Bloga Roku. Wiem jednak, że w jego prowadzenie wkładam wiele wysiłku i że jest ważną częścią składową mojego życia tutaj w Korei.

Bez niego byłabym o wiele mniej.

Zapraszam do głosowania. :]

 

KOSZT: 1,23 (z VAT)

DOCHÓD Z SMS ZOSTANIE PRZEKAZANY NA INTEGRACYJNO – REHABILITACYJNE OBOZY DLA DZIECI Z UBOGICH RODZIN I DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

ZAMKNIĘCIE GŁOSOWANIA: 31 stycznia 2013

 

Ja i moje życie w Korei

Do 30 stycznia głosować można również na moją książkę w konkursie „Książka Roku 2012″. Oddanie głosu nic nie kosztuje – wystarczy wejść na tę stronę portalu granice.pl i wybrać pozycję „W Korei” w kategorii „Podróże literackie”. Na razie jestem na drugim miejscu i żeby dogonić prowadzącego potrzeba mi dużo wsparcia.

 

Z góry dziękuję za wszystkie oddane głosy!

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>