O mnie

Od 2002 roku mieszkam w Korei Południowej. Przyleciałam tutaj na Globalne Stypendium Samsunga, na które składały się dwa lata nauki na Korea University i późniejsza praca w Głównej Siedzibie Samsung Electronics. Mimo wielu trudnych chwil zachłysnęłam się Koreą podobnie jak wiele innych osób i już tutaj zostałam.

Na blogu opisuję moją codzienność w tym kraju: pracę w koreańskim jaebolu, życie w koreańskiej rodzinie, poruszanie się po koreańskiej rzeczywistości, ale też liczne podróże po regionie.

Osobista relacja z pierwszych pięciu lat mojego pobytu w tym kraju została zawarta w książce "W Korei. Zbiór esejów 2003-2007" wydanej nakładem wydawnictwa "Kwiaty Orientu". Zapraszam do lektury.

NOWA WERSJA BLOGA: www.wkorei.blogspot.com

Arichwum

Książka Roku 2012

 

Początek roku to z reguły czas podsumowań i konkursów. Tym razem portal granice.pl organizuje konkurs „Najlepsza książka roku 2012″. Książka mojego autorstwa pt. „W Korei. Zbiór esejów 2003-2007″ bierze udział w kategorii „Podróże literackie”. Głosować można online do 30 stycznia (sprawa jest bardzo prosta), a do wygrania są „cenne nagrody”.

BARDZO proszę Czytelników i nie tylko o głosy na „W Korei”. Dobre miejsce na pewno pozwoli dalej wypromować książkę.

 

GŁOSOWAĆ MOŻNA „TUTAJ”.
Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>